62 Uczniów otrzyma stypendium

za wysokie wyniki w nauce!

Szanowni Rodzice,

rok szkolny 2019/2020 dobiega końca. Bardzo dziękuję Państwu za trud, zaangażowanie, wsparcie i poświęcony czas, szczególnie w czasie nauczania zdalnego, które było ogromnym wyzwaniem.
Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym czasie.

Drodzy Uczniowie!

w związku z sytuacją, którą przeżywamy od kilku miesięcy – dzień zakończenia roku szkolnego będzie inny niż zwykle. Z powodu istniejącego nadal zagrożenia zakażeniem koronawirusem nie będzie zwyczajowego świętowania zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych i witania wakacji w tradycyjny sposób.
W bieżącym roku nauka odbywała się w wyjątkowy sposób, musieliście włożyć mnóstwo pracy w to, aby osiągnąć wysokie wyniki.
Tym bardziej cieszy fakt, że aż 62 uczniów dobrzyńskiej szkoły wypracowało w tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem (średnia ocen minimum 4,75), nagrodą dla Was jest jednorazowe stypendium za naukę w wysokości 100 zł, które od jutra możecie odbierać w sekretariacie szkoły.

Jest mi również bardzo miło poinformować Was, że 20 uczniów naszej szkoły otrzyma Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą (średnia ocen minimum 5,5). Wnioski do pobrania- w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły. Wnioski przed złożeniem w Zespole Obsługi Szkół podpisuje dyrektor szkoły.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom serdecznie gratuluję!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, w obecnej sytuacji nie jest wskazane, aby uczniowie wręczali nauczycielom, pracownikom czy dyrektorowi kwiaty bądź inne upominki. Jako forma podziękowania wystarczy nam Wasz uśmiech J

Do zobaczenia

Aleksandra Nowak