Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą!

sowa ok

„Nie wierzyłem stojąc nad brzegiem rzeki,
która była szeroka i rwista, że przejdę ten most…”
Leopold Staff

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

IMG 0871Tegoroczne zakończenie roku szkolnego miało charakter niecodzienny- w bieżącym roku nawet prosta dotychczas czynność wręczenia świadectw okazała się wyzwaniem. Wyzwaniem był bowiem cały rok szkolny- inny i trudniejszy od tych, które dotychczas przeżywaliśmy. Pragnę zaznaczyć, że tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udało się przejść przez ten burzliwy okres. Przyznajemy uczciwie, że bez Was, Drodzy Rodzice, nie poradzilibyśmy sobie…

Więcej…

Podziękowania za sprzęt komputerowy w ramach projektu „Zdalna szkoła” i „Zdalna szkoła + ”

IMG 20200623 094716  Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą w ramach projektu „Zdalna szkoła” otrzymała 8 laptopów, natomiast w programie „Zdalna szkoła + ” do szkoły trafiło 12 laptopów i 2 tablety. Sprzęt komputerowy został wypożyczony potrzebującym uczniom na czas nauki zdalnej.

Więcej…

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

IMG 20200618 084953  Trzy dni egzaminów ósmoklasistów za nami....38 uczniów zmagało się z zagadnieniami z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. W tym roku egzaminy odbywały się w wyjątkowych okolicznościach- ale udało się!

Zatem czekamy na wyniki – do 31 lipca 2020r.

Więcej…

Burmistrz Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą zarządza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą.

 

 

Wyprawka sześciolatka

Wyprawka ucznia klasy I-III

 

 

Wniosek o stypendium

stypendia

 

Wniosek do pobrania

 

62 Uczniów otrzyma stypendium

za wysokie wyniki w nauce!

Szanowni Rodzice,

rok szkolny 2019/2020 dobiega końca. Bardzo dziękuję Państwu za trud, zaangażowanie, wsparcie i poświęcony czas, szczególnie w czasie nauczania zdalnego, które było ogromnym wyzwaniem.
Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym czasie.

Więcej…

 

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą!

sowa ok