IV Turniej Unihokeja dla Dziewcząt i Chłopców

DSC 0082 Nasz Uczniowski Klub Sportowy „DOBRZYŃ” nie próżnował w przerwie świąteczno-noworocznej! 29.12.2018r. zorganizował IV Turniej Unihokeja dla Dziewcząt i Chłopców. W turnieju udział wzięły cztery drużyny dziewcząt i trzy chłopców. Kolejno miejsca zajmowali:

Chłopcy:

1) TRITITKI;

2) Narciarze (obydwie drużyny reprezentowali uczniowie naszej szkoły);

3) Jako Tako (drużynę reprezentowali absolwenci naszej szkoły).

Dziewczęta:  

1) Mustang Wielgie (drużyna gościnnie przybyła na zaproszenie klubu);

2) Strażaczki Dobrzyń;

3) Małolatki (absolwentki naszej szkoły; w składzie znajdowała się świętej pamięci nasza wspaniała sportsmenka WIKTORIA SZTARBOWSKA – cześć jej pamięci!)

4) Kruszynki Dobrzyń. 

Drużyny za miejsca 1-3 otrzymywały   pamiątkowe medale, zaś najlepszy zawodnik\zawodniczka- statuetkę; byli to: Ewelina Leśniewska i Szymon Zaborowski. Zawodników medalami „dekorowała” nasza Pani Dyrektor, Aleksandra Nowak. Turniej zorganizował p. Paweł Bielicki z nieocenioną pomocą p. Piotra Jankowskiego i  p. Grzegorza Kranca. Brawo Panowie! Pasja- to jest to!!!