KONKURS „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”

IMG 6401  7 czerwca 2019r. o godz. 9.00  do naszej szkoły przybyli goście z Chalina i Krojczyna, ponieważ w tym roku odbył się u nas  gminny konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: 10-12 lat oraz 13 lat i starsi.

Zespoły drużynowe z naszej szkoły w jednej i drugiej kategorii zajęły I miejsce. Brawo!!!

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, koordynatorami turnieju byli p. Piotr Jankowski i p. Dominik Turkiewicz, dzięki ich staraniom konkurs zorganizowano profesjonalnie. Stało się tak za sprawą pomocy przybyłych gości: sędzią głównym konkursu był młodszy aspirant Damian Bednarski- Kierownik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie, pomagali mu starszy aspirant Monika Grzelak oraz sierżant Krzysztof Skuz; Nad przebiegiem części praktycznej „Pierwsza pomoc przedmedyczna” czuwali ratownicy z Lipnowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego – Daniel Szwajkowski i Dominik Ofmański.

Dyplomy i nagrody w klasyfikacji końcowej wręczali Wiceburmistrz MiG Dobrzyń nad Wisłą- Sebastian Olewiński, Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą- Kinga Szczypińska, Dyrektor SP w Dobrzyniu nad Wisłą- Aleksandra Nowak, wicedyrektor SP- Maria Pruchniewska, Piotr Kalinowski- skarbnik Rady Rodziców, której dziękujemy za ufundowanie obiadu (panie kucharki spisały się na medal) i słodkiego poczęstunku dla gości- oraz policjanci i ratownicy.

Laureaci otrzymali wspaniałe nagrody, których fundatorem był Burmistrz MiG Dobrzyń nad Wisłą- Piotr Wiśniewski, który objął patronatem gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, za co serdecznie dziękujemy.

WYNIKI GMINNEGO TURNIEJU BRD

Kategoria 10-12 lat         

Drużynowo:

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą

  • Natalia Dudka - VIB
  • Natalia Żuchowska - VIA
  • Marcin Kluczyński - VB
  • Oskar Stankiewicz - VIA

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Krojczynie

  • Klaudia Wesołowska
  • Katarzyna Ręklewska
  • Bartosz Kraśnicki
  • Michał Ostrowski

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Chalinie

  • Martyna Kamińska
  • Agata Pręgowska
  • Jakub Bukowski
  • Igor Górski

Indywidualnie:

I miejsce: Oskar Stankiewicz –Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą 

II miejsce: Klaudia Wesołowska – Szkoła Podstawowa w Krojczynie 

III miejsce: Agata Pręgowska –Szkoła Podstawowa w Chalinie

Kategoria 13 lat i starsi

Drużynowo:

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą

  • Oliwia Malankowska - VIIA
  • Patrycja Malankowska- VIIIB
  • Kacper Tarneck- VIIIA

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Chalinie

  • Bartosz Domeradzki
  • Igor Bukowski
  • Piotr Sadowski

Indywidualnie:

I miejsce: Kacper Tarnecki - Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą

II miejsce: Patrycja Malankowska - Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą

III miejsce: Igor Bukowski - Szkoła Podstawowa w Chalinie

Zwycięzcom gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów. A z naszych uczniów i opiekunów jesteśmy bardzo dumni! Brawo!!! Uczniów naszej szkoły do konkursu przygotowała p. Monika Bogucka.

Brawa dla organizatorów konkursu- PIOTRZE JANKOWSKI, DOMINIKU TURKIEWICZU- DZIĘKUJEMY!!! Serdeczne podziękowania również dla Anny Baranowskiej i Moniki Boguckiej za pomoc w organizacji turnieju.