ZAKOŃCZENIE ROKU I BAL ABSOLWENTÓW

IMG 6976  19 czerwca 2019roku absolwenci Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pożegnali się z dobrzyńską szkołą. Spośród nich 19 otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, 4 –Srebrną tarczę. Najlepszą absolwentką Szkoły Podstawowej została Julia Gosik (śr. ocen 5,78) , najlepszą absolwentką Gimnazjum – Oliwia Maciakiewicz (śr. ocen 5,83), dziewczęta otrzymały Nagrodę Burmistrza, którą wręczył Burmistrz MiG w Dobrzyniu nad Wisłą – p.Piotr Wiśniewski.

Dyrektor szkoły – p.Aleksandra Nowak wręczyła absolwentom świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, zaś wicedyrektor- p.Maria Pruchniewska wręczyła wyróżnienia „Srebrnej tarczy”.

W środę o godz. 17.00 pięknym polonezem absolwenci rozpoczęli Bal Absolwentów. Byli uczniowie dobrzyńskiej szkoły pełni radości i energii świętowali zakończenie edukacji w SP. Bal był zorganizowany przez Rodziców absolwentów, ale zaproszenie otrzymali również wychowawcy, nauczyciele i dyrekcje szkoły. Zabawa była niesamowita. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wszystkim Absolwentom dobrego jutra! A na nowym etapie życia i edukacji niechaj przyświeca Wam myśl Marka Aureliusza:

„Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego”.

Drodzy Absolwenci, cierpliwości, siły i mądrości… Idźcie i zmieniajcie świat!

Do zobaczenia…