Dzień Kobiet

IMG 9997  10 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień  Kobiet. Odbyła się akademia, po której chłopcy z Samorządu Uczniowskiego - Filip Tomes oraz Kacper Górecki – w imieniu męskiej części społeczności szkolnej złożyli wszystkim kobietom życzenia. Panie otrzymały także słodki upominek.

Następnie przystąpiliśmy do wyboru Najfajniejszej Dziewczyny w Naszej Szkole. W szranki stanęły przedstawicielki każdej klasy od IV do VIII. Pretendentki do tytułu musiały m.in.: ubić białko na pianę, zrobić makijaż koledze z klasy, znać się na skokach narciarskich, wypić sok z cytryny, złożyć koszulę, a w finale wbijać gwoździe. Tytuł Najfajniejszej Dziewczyny w Szkole otrzymała Zuzia Reznerowicz z VIIIa. Ta uroczystość była też okazją do ogłoszenia wyników szkolnych wyborów na Najfajniejszego Chłopaka w Szkole, którym został Michał Jędrzejewski z VIIa. Na koniec Zuzia i Michał zapozowali do wspólnego zdjęcia.